Максимум інформації за декілька хітів
Для всіх:
· вбудований пошуковий двигун, вільна реєстрація
· необмежена кількість об'яв
·  безкоштовні прості
, пріоритетні
, виділені
· ілюстровані
, "золоті"
Для користувачів:
· редагування власних об'яв
· видалення власних об'яв
· перегляд об'яв доданих після останньої сесії
· оновлення простих об'яв
, перегляд статистики
Для передплатників:
· 142.8 грн. -- річна
· 94 грн. -- 6-місяців
· 15.3 грн. -- 1-місяц
· оновлення виділених об'яв
, знижки на всі послуги
  Текст:
  Тема:
  Район:
  Дата:
 
Використовуйте вбудований пошуковий двигун, коли потрібно відфільтрувати контент.
E-Mail:
Пароль:
РЕЄСТРАЦІЯ
Золоті об'яви
Using Win32 API in FoxPro
Ласкаво просимо у онлайн довідку FoxPro WinAPI, Ваше джерело інформації про те, як використовувати функції Windows API при розробці проектів на Visual FoxPro. Кілька сотень перевірених прикладів на FoxPro складають будову цієї довідки. К ...
Реклама


Прості
, пріоритетні
, виділені
об'яви
Фільтр ввімкнений:
Проста об`ява
1. Оборудование для переработки субпродуктов Машина для отжи ...

від: Владислав
тема: Промисловість місто: Львов район: 
ip: 
Оборудование для переработки субпродуктов Машина для отжима и шлямовки кишок.Машина предназначена для вторичного отжимания и размягчения слизистой оболочки и шлямовки кишок. Машина очистки желудков предназначена для механической очистки пред желудков говяжьих и желудков свиных. Машина производится полностью из нержавеющей стали. Очистка желудков происходит с помощью специального вращающегося диска, который имеет привод от двигателя. Одновременно число мытых желудков ограничено только объемом камеры для очистки. Отжимные механические вальцы используются на мясокомбинатах для механической обработки овечьих и свиных кишок. Устройство предназначено для первичного отжимания и размягчения слизистой оболочки кишок. Машина изготовлена полностью из нержавеющей стали. Состоит из трех роликов, где два из нержавеющей стали с лопастями а один резиновый прижимной. Механические отжимные вальцы это часть линии по обработке кишок.

об'ява додана: 19-09-2018 15:37:07


Швидкий перехід
Атестати
Copyright © 2005-2018 OBYAVY.COM.UA Всі права збережено.
Інформація (об'яви, оголошення) на цій сторінці розміщена "ЯК Є". Що означає, що ви маєте користуватися нею на власний розсуд та ризик. Перед тим як копіювати, розповсюджувати або тиражувати будь-яку інформацію з цього сайту необхідно отримати дозвол на це від її володаря. Це не стосуються тих, хто користується інформацією на цій сторінці для приватного та некомерційного використання.

Повага: PHP (5.1.0), як HTML-вбудована скриптова мова; MySQL (5.0.15), SQL-база даних стандарту Відкритий Код (the Open Source standart).

Hosted by: WNet

Український портАл