Максимум інформації за декілька хітів
Для всіх:
· вбудований пошуковий двигун, вільна реєстрація
· необмежена кількість об'яв
·  безкоштовні прості
, пріоритетні
, виділені
· ілюстровані
, "золоті"
Для користувачів:
· редагування власних об'яв
· видалення власних об'яв
· перегляд об'яв доданих після останньої сесії
· оновлення простих об'яв
, перегляд статистики
Для передплатників:
· 142.8 грн. -- річна
· 94 грн. -- 6-місяців
· 15.3 грн. -- 1-місяц
· оновлення виділених об'яв
, знижки на всі послуги
  Текст:
  Тема:
  Район:
  Дата:
 
Використовуйте вбудований пошуковий двигун, коли потрібно відфільтрувати контент.
E-Mail:
Пароль:
РЕЄСТРАЦІЯ
Золоті об'яви
Using Win32 API in FoxPro
Ласкаво просимо у онлайн довідку FoxPro WinAPI, Ваше джерело інформації про те, як використовувати функції Windows API при розробці проектів на Visual FoxPro. Кілька сотень перевірених прикладів на FoxPro складають будову цієї довідки. К ...
Реклама


Прості
, пріоритетні
, виділені
об'яви
Фільтр ввімкнений:
Проста об`ява
1. Оборудование для производства колбас и копченостей Создае ...

від: Владислав
тема: Промисловість місто: Львов район: 
ip: 
Оборудование для производства колбас и копченостей Создаем и комплектуем мясоперерабатывающие цеха производительностью от 100 до 100000 кг в смену вареных, варено-копченых, полукопченых колбас, сосисок и сарделек, копченостей. Производительность цеха, ассортимент выпускаемой продукции, производственные и иные площади, состав и комплектность поставляемого оборудования и перечень наших услуг могут быть подобраны в соответствии с пожеланиями заказчика. Полный комплект оборудования позволяет осуществить следующие работы: хранение замороженного и охлажденного сырья, разделка полутуш, обвалка и жиловка мяса, измельчение мяса, посол кускового, измельченного мяса и отрубов, подготовка шпика, приготовление фарша, вакуумное наполнение фаршем колбасных оболочек, в том числе сосисочных и сарделечных в автоматическом режиме, термообработка колбасных изделий, охлаждение и хранение готовой продукции.

об'ява додана: 19-09-2018 15:49:38


Швидкий перехід
Атестати
Copyright © 2005-2018 OBYAVY.COM.UA Всі права збережено.
Інформація (об'яви, оголошення) на цій сторінці розміщена "ЯК Є". Що означає, що ви маєте користуватися нею на власний розсуд та ризик. Перед тим як копіювати, розповсюджувати або тиражувати будь-яку інформацію з цього сайту необхідно отримати дозвол на це від її володаря. Це не стосуються тих, хто користується інформацією на цій сторінці для приватного та некомерційного використання.

Повага: PHP (5.1.0), як HTML-вбудована скриптова мова; MySQL (5.0.15), SQL-база даних стандарту Відкритий Код (the Open Source standart).

Hosted by: WNet

Український портАл